Про компанію

Історія

Мережа Optinet - торгова марка компанії Солвер, одного з провідних операторів Полтави. На ринку телекомунікаційних послуг ми працюємо з 1993 року.

У сферу нашої діяльності входять наступні напрямки:

 • Інтернет для домашнього користування;
 • «Виділені лінії» доступу в мережу інтернет для офісів;
 • Провідний інтернет для приватного сектора (будинку) за технологією GEPON;
 • Інтерактивне телебачення;
 • Телефонія і цифрові потоки (PRI, SIP);
 • Бездротовий Інтернет;
 • Канали передачі даних та інші напрямки діяльності.

Технологія – виходячи з багаторічного досвіду роботи в сфері Інтернет - провайдинга, ми будуємо наші мережі по оптичних лініях зв'язку (FTTB і GEPON). Оптичний кабель має найвищу швидкість передачі даних і низький показник загасання сигналу. Це дає значну перевагу в швидкості і якості передачі даних в порівнянні з іншими технологіями (ADSL, DOCSIS, 3G).

Конкурентні переваги

 1. Інтернет, інтерактивне ТБ, телефонія и канали передачі даних - широкий спектр напрямків нашої діяльності дає Вам можливість отримати комплекс послуг з «одних рук».
 2. Найвигідніші тарифи на Інтернет і програми лояльності, комплексні тарифи «Інтернет + ТБ» і маркетингові акції - ми піклуємося про наших клієнтів і намагаємося надавати Вам найкращі умови співпраці.
 3. Кваліфікована технічна підтримка абонентів, персональний майстер для «виділених ліній», оперативні монтажні бригади - ми швидко і якісно реагуємо на Ваші звернення.
 4. На сьогоднішній день доступ до мережі Інтернет забезпечується трьома незалежними магістральними каналами загальною пропускною спроможністю 30 гігабіт на секунду. Система резервних каналів дозволяє надавати Вам якісні послуги навіть при пошкодженні на одному з магістральних напрямків.
 5. Зручна і зрозуміла система оплати запобігає формуванню боргу. Ви маєте можливість призупинити або відновити надання наших послуг без штрафів і додаткових платежів. Особистий кабінет дає Вам можливість контролювати залишок коштів на рахунку, змінювати тарифні плани та замовляти додаткові послуги.


 Особистий кабінет

Техпідтримка

0532 62-99-99 
050 405-94-66 
067 408-38-86 
093 170-01-77

 Пн-Пт: 800-2100
 Сб-Нд: 900-1800

 Налаштування

 Сервіси

Вверх